معرفی کامل کارت نقش های بازی شب مافیا

  • کارت نقش های بازی شب مافیا کدامند؟
  • تفاوت بازی شب مافیا با دیگر سناریوهای مافیا چیست؟
  • چه قابلیتی باعث شده شب مافیا جذابترین و پر مخاطب ترین مرجع بازی های کافه ای بشه؟

بازی مافیا انواع مختلفی دارد که در ایران مافیای کلاسیک و شب مافیا از انواع مشهور این بازی هستند. تفاوت جذاب بازی شب مافیا در تعداد افراد و نقش های آن است. مافیای کلاسیک چهار یا پنج نقش دارد و برای انجام آن فقط به چند تکه کاغذ نیاز دارید. بازی شب مافیا که نسخه جدیدتر بازی مافیا است، نقش های متنوع‌تری دارد و معمولا از گیم‌بُرد و کارت برای اجرای آن استفاده می‌شود.

در بازی مافیا هر تیم و گروهی براساس یکی از سناریوها، بازی را به پیش می‌برد و شاید با ورود به یک جمع جدید با حجم زیادی از تغییرات مواجه شوید!

تعیین یک استاندارد همگانی که بتوان به آن رجوع کرد تقریبا غیرممکن به نظر می‌رسید، تا زمانی که سناریو بازی شب مافیا ارائه و مورداستقبال قرار گرفت. ما هم در بخش کافه بازی برین گیم سنتر، دوشنبه چهارشنبه و جمعه هر هفته میزبان شما در جمع بزرگ بازیکنان شب های مافیا هستیم.

دیگه زمونه بازی جذاب و غیرقابل پیش بینی شب مافیا و نقش های متفاوتش فرا رسیده!

تفاوت بازی شب مافیا با نمونه‌های دیگر، اضافه شدن گروهی با عنوان مستقل است که باعث ایجاد هیجان بیشتر و رقابتی جدید بین گروه‌های شهروند، مافیا و مستقل شده است. از جذابیت‌های بارز بازی شب مافیا داشتن نقش برای هریک از شرکت کنندگان با توانایی خاص همان شخصیت میباشد که مورد استقبال اکثریت شرکت کنندگان قرار گرفته است. در شب مافیا شخصیت‌های آشنا و کهنه‌کار در کنار شخصیت‌های جدید صف کشیده‌اند که جذابیت نوینی به ریشه‌ این بازی قدمت‌دار تزریق می‌کند. خوشبختانه نقش های جدید به هیچ عنوان بالانس بازی مافیا را برهم نزده‌اند که نشان از ذوق و هوشمندی طراحان دارد.

البته ممکن است کارایی بعضی از کاراکترها برایتان ناملموس باشد که این به دلیل تغییراتی است که سازندگان ایجاد کرده‌اند؛ ولی به مرور زمان با این تغییرات خو خواهید گرفت و کنار آمدن با آن‌ها آسان می‌شود. پیشنهاد میدهم برای آشنایی بیشتر متن چگونگی بازی مافیا و اصطلاحات بازی مافیا را نیز مطالعه کنید.

کارت‌ نقش های بازی شب مافیا المان‌های بازی‌های رومیزی را با مافیا تلفیق کرده و تا حد زیادی باعث غیرقابل پیش‌بینی شدن بازی شده است. کاراکتر نقش های شب مافیا از جذابیت بالایی برخوردارند و به شکل مناسبی در چیدمان کلی شخصیت‌های بازی جای گرفته اند. مثلا از خصوصیت‌های جالب بازی شب مافیا وجود کارت‌هایی مثل «کلام آخر» است که باعث شده است تا بازی رنگ و بوی جدیدی به خودش بگیرد! کارت نقش های بازی شب مافیا باحضور تعداد بالای بازیکنان خودشان را بهتر نشان می‌دهند و چون باعث نقش داشتن تک تک بازیکنان در بازی می شوند، در اکثر دورهمی ها و کافه بازی های شهر با استقبال زیاد مواجه شده است.

در مجموع بازی شب مافیا عنوانی است که برای هر کافه‌ای که رویداد مافیا برگزار می‌کند ضروری است و همینطور انتخابی بدون ریسک برای مخاطبینی که بازی‌های چند نفره و گروهی را می‌پسندند. شب مافیا استاندارد جدیدی بین مخاطبان پدید آورده و یکپارچگی قوانین، مهمترین دست آورد این بازی است. کافیه یکشب در بازی شبهای مافیا کافه برین گیم سنتر (Brain Game Center) شرکت کنید، تا طعم لذت واقعی این بازی رو بچشید. همچنین در 8 اتاق فرار بسیار هیجان انگیز این مجموعه با استانداردهای بین المللی ساعات فراموش نشدنی رو در کنار خانواده و دوستان خود سپری کنید.

در زیر به معرفی بیشترین کارت نقش های بازی شب مافیا در دسته بندی های اصلی : شهروند، مافیا، نیمه مستقل و مستقل های بازی میپردازیم:

کارت نقش های گروه شهروند شب مافیا

کارت نقش های گروه مافیا

کارت نقش های گروه خاکستری و نیمه مستقل شب مافیا

کارت نقش های مستقل شب مافیا

تمام حقوق این وبسایت متعلق به مرکز بازی‌های‌فکری و اتاق‌فرار تهران می باشد.
میتونم کمکتون کنم؟
×

در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم