رویدادهای تیم سازی

Brain Game چیست؟

بسیاری از شرکت ها، اتاق فرارهای مجموعه Brain Game Center را برای تقویت روابط کارکنان، کار تیمی و شفاف سازی نقش ها انتخاب می کنند. در حال حاضر یک رویداد منظم از شرکتهای بزرگ در خارج از کشور است. در طول بازی اتاق‌فرار، همکاران و بازیکنان باید از توانایی های ذهنی و مشاهده ای خود استفاده کنند تا بتوانند تمام اطلاعاتی را که کشف می کنند جمع کنند و به درستی استفاده کنند. و همه اینها تحت فشار یک زمان محدود است. آنها باید بهترین مدیریت ممکن را داشته باشند.

مزایای رویداد تیم سازی مرکز بازی‌های فکری و اتاق فرار تهران:

مکاتبات ما با شرکت هایی که رویداد تیم سازی خود را در مجموعه Brain Game center برگزار کردند به وضوح نشان می دهد که پس از وقایع تیم سازی، محیط شرکت ها بهبود یافته و از لحاظ راندمان به ما گفته شده است، “همه چیز بعد از رویداد بهتر شده است”. علاوه بر این، درصد دستیابی به اهداف و بهره وری بهبود یافته است. سرعت واکنش و عکس العمل پرسنل بسیار افزایش یافته است. از طریق بازی های موجود در اتاق های فرار مجموعه Brain Game Center، روابط بسیاری از مشتریان با شرکت ها بهبود یافت. ارتباطات زمان، درک اطلاعات، تفکیک و گسترش مسئولیتها بهبود یافته است.

teamwork-braingame

سوالات متداول:

تیم-سازی-شرکتی
– چگونه می توانیم یک رویداد تیم سازی برگزار کنیم؟

برای درخواست برگزاری یک رویداد تیم سازی تنها کافیست از طریق پیام به واتساپ در پایین صفحه و یا از طریق تماس با مجموعه اقدام نمایید، ما برای تأیید رزرو و برای کسب اطلاعات بیشتر در همان روز کاری با شما تماس خواهیم گرفت.
برنامه کاری ما برای برگزاری یک رویداد تیم سازی با توجه به ساعت رزرو اتاق شما مناسب نیست.

– در این صورت میتوان رویداد تیم سازی برگزار کرد؟

اگر برنامه کاری شما با ساعت رزرو اتاق ما مطابقت ندارد، اصلا لازم نیست نگران باشید. بعد از پر کردن فرم رزرو، ما با شما تماس می گیریم و می توانیم یک رویداد تیم سازی متناسب با ساعات کاری شما و جدا از ساعات کاری اتاق فرارهای خود برگزار کنیم.

– چه کسی می تواند در مسابقات تیم سازی شرکت کند؟

کلیه کارمندان و مدیران شرکت ها و همچنین دانش آموزان مدرسه، دانشجویان و اساتید می توانند در رویداد تیم سازی شرکت کنند. همچنین برای گروه های ورزشی و اعضای باشگاه رویداد تیم سازی اتاق فرار بسیار مفید است.

– آیا می توانیم بعد از یک رویداد تیم سازی در یک کافه یا رستوران در مجاورت بنشینیم؟

بله، مجموعه Brain Game Center مجهز به یک کافه با انواع نوشیدنی های گرم و سرد و خوراکی های خوشمزه و نزدیک به ۲۰۰ بازی رومیزی است که شما در کنار استراحت بعد از بازی اتاق فرار می توانید در کافه بازی‌های رومیزی جذاب ما سرگرم شوید، همچنین شما می توانید برای رویداد های خود غذاهایی که در منوی کافه نیست به ما سفارش بدهید.

– آیا امکان ارزیابی کتبی از رویداد تیم سازی وجود دارد؟

قطعا. امکان ارزیابی کتبی از رویداد تیم سازی وجود دارد. در تمام طول دوره بازی اتاق‌فرار، متخصصین و طراحان بازی ما تیم ها را تحت نظر دارند و گزارش مفصلی را بعد از این رویداد تهیه می کنند. علاوه بر این، آنها با گروه ها صحبت می کنند و نحوه بازی هر تیم و آنچه می توانستند بهتر انجام دهند را تحلیل می کنند.