اتاق فرار بازی محبوب این روزهای مردم

به گزارش «خبربان» و به نقل از ایسنا:

یکی از تفریحات جذابی که این روزها در سراسر کشور طرفدار پیدا کرده، اتاق‌های فرار هستند.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام گلونی، اتاق‌ فرار یا همان اسکیپ روم‌ها، مجموعه‌ای از چند اتاق تودرتو با کلی معمای جالب و داستان‌های جذاب هستند که قرار است یک ساعت شما را به اوج هیجان برسانند.

شما به همراه گروه سه چهار نفره خود وارد اتاق فرار می‌شوید.

معمولا همه جا تاریک است و یک داستان برایتان نقل می‌شود. شما در قالب شخصیت‌های آن داستان وارد فضایی می‌شوید که متناسب با حال و هوای آن داستان طراحی شده است.

شما ماموریت دارید در یک زمان مشخص که حدود یک ساعت است، با حل تمام معماها و گشودن همه‌ی قفل‌ها، اتاق‌های مجموعه را یکی پس از دیگری طی کنید و پیروزمندانه از اتاق آخر خارج شوید.

فقط باید مراقب باشید که در راه، تله‌ها و نمایش‌های ترسناک بی شماری برای شما قرار داده شده است.

بسیاری از اتاق‌ فرار ترسناک بازیگرانی هم دارند که معمولا با هیبتی ترسناک در تاریکی وارد اتاق می‌شوند و هدف‌شان ترساندن شما و جلوگیری از موفقیت شماست.

جذابیت دیگر این تفریح، قرار گرفتن در یک دکور زیبا و هیجان‌انگیز است که بازیکنان هر بار با ورود به یک اتاق فرار جدید و سناریو جدید، چیدمان و فضایی منحصربفرد را تجربه می‌کنند.

 یک بار به عنوان چند دانشمند در یک آزمایشگاه فوق پیشرفته به جنگ بیماری مهلک قرن می‌روند و بار دیگر در توهمی وارد میشوید که نسبت به همه چیز شک میکنید و تشخیص واقعیت از خیال دشوار میشود.

این که شما هر بار در نقشی جدید و در فضایی جذاب، میزان هوش و بی‌باکی خود را محک بزنید، این سرگرمی را به یکی از پرطرفدارترین سرگرمی‌های این روزها تبدیل کرده است.

اتاق فرار تهران یکی از کلیدواژه‌هایی است که مردم جستجو می‌کنند.

در اکثر شهرهای کشور مجموعه‌های اتاق فرار روزبه‌روز در حال گسترش و پیشرفت هستند و می‌توان گفت در برخی موارد با نمونه‌های خارجی هم رقابت می‌کنند.

در بسیاری از این اتاق‌های فرار خودتان می‌توانید سطح ترسناک بودن و سختی معماها را به انتخاب خود بالا و پایین ببرید.

پس با دلی نترس و ذهنی پویا به همراه گروه خود از این سرگرمی جذاب و هیجانی لذت ببرید.

امروز در کشور صدها مرکز تفریحی اتاق فرار موجود است و حسابی در بین جوانان طرفدار پیدا کرده‌اند. گلونی نیز مجموعه‌ای از اتاق‌های فرار را به شما معرفی کرده است.

آن‌ها نقاط قوت و ضعف مجموعه‌های اتاق فرار را بررسی و به مخاطبان پیشنهاد می‌کنند تا انتخاب بهتری داشته باشند.

با یک جست‌وجوی ساده می‌توانید نزدیک‌ترین اتاق فرار به محل زندگی خود را پیدا کنید و چند ساعت با دوستان خود اوج هیجان را تجربه کنید.

در زمان سفر کنید. با شیاطین و اجنه‌ها گلاویز شوید. دشنه‌ی زهرآلود خود را در چشمان جادوگران فرو کنید و جهان را از دست پلیدی‌ها و زشتی‌ها نجات دهید. سپس بلیت اتاق فرار بعدی را رزرو کنید و منتظر بمانید تا ببینید اینبار چه ماموریتی به شما محول می‌شود.

پایان خبر

مرکز بازی های اتاق فرار تهران (برین گیم سنتر) تنها مجموعه اتاق فرار در ایران دارای استاندارد و شعبات بین المللی می باشد و پیشنهاد شگفت انگیز برای شماست. میتوانید همین حالا بصورت آنلاین رزرو نمایید و تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید…

 

 

اخبار

میتونم کمکتون کنم؟
×

در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم